O Nas

O FIRMIE
Nasza firma jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym usługi remontowo-budowlane na terenie pobliskich powiatów (Raciborski, Wodzisławski,Rybnicki) oraz okolic. Naszą specjalnością są termomodernizacje budynków.

Naszą kadrę pracowniczą stanowią młodzi, ambitni, pracowici i wykwalifikowani specjaliści, z wykształceniem w dziedzinie budownictwa. Ich zaangażowanie, fachowość i wiedza połączona z kilkuletnią praktyką w tym zakresie gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług, z jednoczesnym zachowaniem wcześniej ustalonych, możliwie najkrótszych terminów wykonawstwa.

Atutem naszej firmy są także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Podkreślamy przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z jakością świadczonych usług oraz ze staraniami przestrzegania terminowości.

z poważaniem
właściciel firmy Dekoterm
mgr Damian Fiołka

NASZ CEL
Naszym celem jest bycie najlepszym na rynku budownictwa. Ciągle szkolimy naszą kadrę pracowniczą, używamy sprzętów tylko dobrej jakości, nie przestajemy się rozwijać. Podążamy za najnowszymi trendami w budownictwie, interesujemy się wszelkimi nowinkami tak, aby nasz klient miał możliwość spełnienia swojej wizji wymarzonego domu.
WIZJA FIRMY
Dążymy do tego, aby wyznaczać standardy jakości budownictwa, tak by nasza firma była synonimem dobrej jakości oraz zadowolenia klienta. Wizją naszej firmy jest świat w którym klient nie bierze do pracy swojego kumpla, bądź sąsiada. Nie szuka najtańszej opcji kosztem jakości. Chcielibyśmy pokazać klientom, że warto z tak ważną dla domu sprawą jak np. docieplanie które jest na lata, lepiej skierować się do profesjonalistów, którzy znają się na swoim fachu. Tak by za parę lat dom nadal był piękny, a nie do ponownego remontu. Walczymy z opinią, że budowlańcy to niekompetentni pijacy i leniwi ludzie. Tworzymy nowe standardy, które chcemy promować  i szerzyć w naszej branży
NASZA MISJA
Misją firmy jest świadczenie usług najwyższej jakości, w pełni satysfakcjonujących naszych Klientów. Pragniemy rozwijać nasze doświadczenie i wiedzę wykorzystując najwyższe standardy oraz najlepsze praktyki branży budowlanej, aby poprawiać jakość życia budując nowoczesne obiekty na miarę XXI wieku.
Mgr Damian Fiołka właściciel firmy Dekoterm

mgr Damian Fiołka

Właściciel firmy